Dviejų savaičių dieta merginoms

1

Brenda Kelly‘s ekstremali 7-14 dienų dieta

o Iš pradžių gerkite daug vandens. Paskutiniąsias 3 – 4 dienas gerkite tik žolelių nuovirą arba diuretinio tipo arbatas. Vandens kiekį sumažinkite perpus.

o Kiekvieną dieną darykite valandos trukmės žemo – vidutinio intensyvumo kardio treniruotes.

o Treniruotėse dirbkite su lengvais svarmenimis, kaitaliodami dvi skirtingas programas.

o Nepamirškite pilvo preso.

o Jeigu negalite eiti į sporto salę, dirbkite namuose. Pradėti galite nuo 15 gilių pritūpimų, 20 įtūpstų, 15 atsispaudimų bei 25 atsisėdimų iš gulimos padėties. Jei galite, kartokite šiuos pratimus 4 kartus.

o Vartokite riebalų degintojus. Būtinai skaitykite papildų aprašymus bei sekite savo savijautą, jei dar nė karto nevartojote riebalų degintojų.

o Nevalgykite po 18 val.

o Valgykite neapdorotą maistą: kopūstus, svogūnus, brokolius, virtus pomidorus, pupeles, kviečius ir pieno produktus.

o Valgykite 4-5 kartus per dieną mažesnėmis porcijomis negu buvote įpratusi. Drąsiai vartokite prieskonius. Paskutiniąsias tris dienas, kitaip vadinamas diuretine faze nevartokite sūdyto maisto, prieskonių, gerkite distiliuotą vandenį.

o Gerkite diuaretines arbatas mažiausiai tris dienas iki dietos pabaigos. Galite išbandyti kiaulpienių šaknelių pagrindu padarytą arbatą. Kiekvieno diuretiko savybės išvalyti organizmą gali tęstis 3 – 6 dienas, priklausomai nuo Jūsų organizmo. Po visko kūnas pradeda suprasti, kas vyksta. Netgi atvirkščiai, jis stengiasi išlaikyti visas įmanomas vandens atsargas. Jokiu būdu nevartokite diuretikų pastoviai, kadangi jie praras savo efektyvumą.

o Gerkite multivitaminus su mineralais, kadangi vartodami diuretikus Jūs daug jų netenkate. Paskutiniąsias dvi naktis pagulėkite vonioje su druskomis. (paprastai tai ištraukia nereikalingą vandenį iš audinių, nuo kurio organizmas gali ištinti).

o Ištepkite kūną nepamiršdamos veido dirbtinio įdegio kremu. Tamsesnis kūnas atrodo žymiai lieknesnis ir tvirtesnis.

Ankstesnis straipsnisLT Gym – sporto klubas
Kitas straipsnisFitness Factory Gym

1 KOMENTARAS

Komentarai nepriimami.