Animal papildai

0


Baziniai ir Cikliniai Papildai
Yra dvi pagrindinės Animal produktų kategorijos – tai baziniai, naudojami kasdien, ir cikliniai, naudojami tam tikrais tikslais. Baziniai papildai yra kasdieniniai. Šiuose papilduose yra pagrindiniai ingredientai, kurių reikia organizmui. Jiems priklauso: Animal Pak, Animal Nitro, Animal Pump ir Animal Flex. Cikliniai produktai yra sukurti tiksliniam naudojimui siekiant tam tikrų rezultatų. Šie produktai naudojami 21 dienos ciklais. Jiems priklauso; Animal Stak 2, Animal M-Stak ir Animal Cuts.Animal Pak
Bazinis papildas. Tai yra pagrindas. Pirmas žingsnis, pradžios taškas. Pamatinis produktas Animal Pak”. Jį pradėjus vartotirenkamės, bet kuriuos kitus papildus. Šis “Pakas” turi svarbiausius vitaminus, mineralus, antioksidantus, elektrolitus, amino rūgštis ir dar daugybė naudingų komponentų.

Animal Pump
Bazinis papildas. Jo pagrindą sudaro kreatinas. Tai naujausia, geriausia esminė kreatino matrica, kurią sudaro: magnio kreatino chelatas, trikreatino malatas, kreatino etilo esteris. Be viso to, dar pridėta daugybė naudingų komponentų, tokių kaip azoto išsiskyrimo sukelėjai, stimuliatoriai, energijos didintojų kompleksas, antioksidantų kompleksas ir daug daug kitų. Tai tavo vienintelis, viskas viename, kreatinu pagrįstas „pompos” produktas.

Animal Flex
Bazinis papildas. Pilnas, visapusiškas, viskas viename, papildas sąnariams ir raiščiams. Sukurtas sunkumų kilnotojams ir kultūristams. Animal Flex savyje turi visas pagrindines sąnariams reikalingas medžiagas: pilną sąnarinės kremzlės regeneracijos kompleksą, sąnarių tepimo kompleksą, antioksidantų ir uždegimo mažinimo kompleksą, bei kapiliarų būklės palaikymo kompleksą.  Atsiminki, gali prisiauginti masės, bet su silpnais sąnariais ir raiščiais, rezultatas bus trumpalaikis.


Animal Nitro
Bazinis papildas. Tai nepakeičiamos (esminės) amino rugštys, kurios yra pačios svarbiausios žmogaus organizmui. Naujausi moksliniai tyrimai parodė, kad yra daugybė aminorūgščių, bet tik keletas iš jų yra būtinos anabolizmui (augimui, atstatymui) skatinti. Nenuostabu, kad šios amino rūgštys, yra aptinkamos žmogaus audiniuose. Animal Nitro yra pirmas ir vienintelis maisto papildas, kuriame yra reikiamas kiekis šių amino rūgščių.  Be to, piliulės yra padengtos specialiu apvalkalu, kuris padeda sėkmingai pasiekti tikslą.


Animal Stak
Ciklinis papildas. Tai papildas skirtas testosterono kiekiui padidinti. Stack 2 natūraliai padidina,hormonų išskyrimą. Animal Stak 2 taip pat sudaro ir DHT blokatoriai bei aromatizacijos slopintojai, kurie padeda kūnui apsisaugoti nuo testosterono virtimo į estrogeną ar DHT. Be to, su šiuo produktu gausite gausybę vazodiliatatorių (kraujagyslių praplėtimas), kurie sustiprins sisteminę apykaitą bei pristatys šiuos ingredientus į sunkiausiai pasiekiamas kūno vietas.


Animal M-Stak
Ciklinis papildas . Šis produktas pagrįstas išskirtine, dviguba testosterono/augimo hormono skatinimo formule, kurią galime rasti Animal produktuose. Joje yra DHT ir estrogeno blokatorių.. Animal M·Stak veikia biocheminius mechanizmus, kurie skatina medžiagų apykaitą: pagerina azoto išsaugojimą, maisto skaidymą, skatina insulino išskyrimo funkciją, pagreitina baltymų sintezę ir sumažina baltymų irimo procesą. Kiekvienas iš šių atskirų mechanizmų veikia kartu. Kadangi Animal M·Stak leidžia pasiekti paminėtus tikslus nenaudojant jokių steroidinių substratų, jis idealiai tinka kultūristams ir sunkumų kilnotojams, taip pat ir sportininkams, siekiantiems aukštų rezultatų.

Animal Cuts
Ciklinis papildas . Daugelis įprastų riebalų degintojų yra tik termogeniniai, tačiau Animal Cuts yra ne vien tik tai. Tai yra visapusiška ir išbaigta formulė. Animal Cuts yra sukurtas tam, kad pagerintų kūno riebalų mažinimo bei ryškumo poreikius. Šis papildas padeda ne tik deginti riebalus, bet ir mažina susikaupusio poodinio vandens kiekį. Tuo pačiu teikia energijos treniruotei.

Ankstesnis straipsnisApsaugota: Užpumpavimas
Kitas straipsnisDešimt naujoko žingsnių