Ego Forte

0

EGO FORTE – modernus klubas Vilniuje, kuris niekuo neatsilieka nuo didžiausių sporto centrų Vilniuje. Tai ~2000 kv.m. erdvė kurioje yra krepšinio salė, erdvi profesionaliai įrengtą aerobikos salė, moderni imtynių salė, stalo tenisas, treniruoklių salė, vandens pirčių zona, du masažo kabinetai, du soliariumai, kavinė bei maisto papildų baras.
Laisvalaikio bei sporto komplekse EGO FORTE siūlomi aktyvaus sporto – laisvalaikio praleidimo būdai nepaliks nei vieno abejingo.

Darbo laikas:
I-V 9.00-22.00 val.
VI NEDIRBAME
VII 12.00-21.00 val.

Telefonas: (8 5)216 19 19
Faksas: (8 5)216 19 19
Interneto adresas: www.egoforte.lt
Adresas: Savanorių pr. 124A, Vilnius

Paslaugos

Krepšinio salė (Sporto klube Jūsų laukia moderni krepšinio salė. Mūsų salė atitinka visus reikalavimus: aukštos kokybės grindų danga, profecionalūs lankai, erdvūs ir tvarkingi persirengimo kambariai. Krepšinio salė yra universali, joje galima žaisti ne tik krepšinį, bet ir tinklinį, lauko tenisą. Sporto klubo krepšinio salėje galima rengti įvairias rungtynes, nes tam yra sumontuota visa reikalinga įranga. Išsirinkite geriausią salę, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius. Salės plotas – 600 kv.m.)
Aerobikos salė (50m2 plotas, vyksta treniruotės: Tae bo, circuit training)
Stalo teniso stalai (2)
Kovos menų salė (50 kv. m.)
Treniruoklių salė (150 kv. m.)
Populiarūs treneriai (Vytautas Medineckas Treniruoklių salės bei asmeninių treniruočių instruktorius Asmeninė informacija:Lengvąjį kultūrizmą („fitness“) aktyviai kultyvuoja 7 metus. Kaip pats Vytautas teigia – sportas yra ne pomėgis, o jo gyvenimo būdas. Aktyviai domisi naujausiomis treniruočių sistemomis, maisto papildų naujovėmis, mityba ir jos įtaka kūno pokyčiams bei sportiniams rezultatams. Pastovus įvairių seminarų dalyvis, tame tarpe ne tik sporto, mitybos temomis, tačiau ir motyvacijos bei savęs pažinimo. Pasak Vytauto, kad būti geru treneriu neužtenka žinoti kokius pratimus klientui reikia atlikti, tačiau būtina žinoti kaip įkvėpti ir įtikinti žmogų, kad kas atrodo neįmanoma galima pasiekti. Taip pat konsultuoja sveikos gyvensenos, maisto papildų vartojimo bei mitybos klausimais. Šiuo metu studijuoja MRU Žmogiškųjų ištekliu vadybos magistrantūros programą. Mantvydas Ruplys Aerobikos instruktorius. Grupinių užsiėmimų instruktorius Asmeninė informacija: Daugkartinis lietuvos karate kyokushin čempionatų laimėtojas ir prizininkas. Europos karate kyokushin čempionatų dalyvis ir prizininkas. Kyokushin karate instruktorius. Lengvajį kultūrizmą aktyviai kultyvuoja daugiau kaip 6 metus.Veda tae-bo, kūno dizaino ir circuit training treniruotes. VPU bakalauras.)
Kavinė
Auto aikštelė
Baseinas (Sporto klubo baseinas 21 metro ilgio. Baseine įrengta vandens kaskada, masažinės srovės. Baseino erdvėje taip pat yra sūkurinė vonia, keturios pirtys (garinė, infroraudonųjų spindulių dvi rusiškos), poilsio erdvė, kurioje galima ilsėtis, skaityti laikraščius, vartyti žurnalus, tiesiog tinginiauti ar mėgautis gėrimais iš sporto klubo baro.)
Dušai persirengimo patalpose (5)
Pirtis (Garinė pirtis. Infraraudonųjų spindulių spirtis. Rusiška pirtis)
Masažas
Soliariumas
Spa vonia (Jacuzzi) (Didelė sukūrinė vonia puikiai atpalaiduoja ir suteikia neapsakomą malonumą, Sūkirinėje vonioje yra ne tik maudymasis, bet ir kūno masažas oru ir +36°C temperatūra vandeniu. Ergonomiškai sukurtas akrilinis korpusas malonus odos prisilietimui, su įvairių lygių sėdimomis vietomis skirtomis norimam masažui.)

Nuo rudens vyks aerobika vandenyje.


Ankstesnis straipsnisIdėja
Kitas straipsnisSavicko sporto klubas