Misija: sumažinti užpakaliuką

0

Visuomet pabrėžiam, kad ši svetainė – tai jūsų svetainė. Čia talpinami ne tik tie straipsniai, kurių temos sugalvojamos šio tinklapio autorių, tačiau ir nagrinėjamos tos, kurios domina jus. Sportuok.info sulaukė net kelių klausimų apie tai, ką reikėtų daryt, norint, kad užpakaliukas būtų mažesnis, todėl keli patarimai norintiems sumažinti sėdmenų apimti.

Pirmiausia susireguliuokite mityba. Didelė sėdmenų apimtis dažniausiai ne didelių raumenų, o riebalų, kurie juos apaugo išdava. Riebalų kaupimasis šiose vietose (beje, kaip ir kitose) pirmiausia yra sąlygotas nesveiko gyvenimo būdo: netinkamos mitybos, per mažo aktyvumo. Riebalai Jūsų „uodegoje“ kaupiasi dėl tos pačios priežasties kaip ir kitose kūno dalyse: jūsų organizmas nesudegina angliavandenių.

Susireguliuokite mitybą priklausomai nuo jūsų problemos: maitinkitės sveikai arba tiesiog valgykite mažiau.

Daugiau judėkite: jūsų sėdmenų didėjimą/negražią formą dažnai lemia ir neaktyvumas: dažniausiai negražia galine kūno dalimi skundžiasi tos ir tie, kurie daug sėdi. Taip pat ši problema opi ir pas tuos, kurie mažai juda – riebalai kaupiasi kur kas sparčiau.

Antras patarimas yra tas, kad jei jau turite per apvalias užpakalio formas, būdas jas pašalinti yra toks pats kaip ir riebalams, kurie yra susikaupę ant kitų kūno vietų.

Kadangi didelių sėdmenų pagrindinė priežastis yra didelis riebalų kiekis, jam sumažinti sprendimas yra labai paprastas – juos reikia išdeginti. Tam reikėtų užsiimti kardio treniruotėmis, kurios padidina jūsų širdies ritmą ir pašalina skysčius iš organizmo. Jei kalbant paprasčiau: tai ištvermės reikalaujantys pratimai: bėgimas, dviračio minimas, „lipimas laiptais“, aerobika ir t.t.

Mažesnis užpakaliukas Turint omenyje tai, kad kalbama apie sėdmenų mažinimą, o sėdmenis sudaro kojose esantys raumenys, norintiems to pasiekti žmonėms reikėtų daug ir intensyviai bėgioti, šokti, užsiimti aerobika, lipti laiptais, važinėti dviračiu ir pan. Susidarykite programą ir pradėkite. Turėkite omenyje, kad kojas, o tuo pačiu ir sėdmenis treniruoti yra ganėtinai sunku: daugumos žmonių kojos yra silpnoji vieta, rezultatai šiose vietose matyti toli gražu ne iškart, o kalbant apie mažinimą: būtinas didelis treniruočių intensyvumas.

Tačiau nepaisant galimų sunkumų Jums tereikia pasiryžti. Viskas priklauso nuo to, ar jums to reikia. O jei jau susirūpinote tuo, kad jūsų užpakaliukas per daug išdidėjo – esate teisingame kelyje. Pradėkite, stenkitės ir jums pavyks!

Ankstesnis straipsnisVideo treniruotė ( Aktyvi treniruotė, trumpas poilsis)
Kitas straipsnisPagrindinių papildų vartojimas