Masteron

0

Masteron yra DHT darinys (ką mes ir galim pasakyti iš jo cheminio vardo: 2a-methyl-dihydro-testosterone propionate), dažniausiai pamiršta paminėti tai, kad DHT ir jų dariniai dažniausiai yra naudojami gydyti tam tikras krūtinės vėžio formas (pažvelkim į etimologiją štai čia: MASTectomy, gynocoMASTia, MASTeron). Masteron medicinoje nėra naudojamas svorio prieaugiams (kaip dažniausiai yra su kitais anaboliniais steroidais), tai gi tai daro jį labai unikaliu žiūrint iš šios perspektyvos.

Nelaimei, dauguma informacijos apie Masteron prieinamos medicinos žurnaluose neakcentuojama svorio ir jėgos prieaugis ar net riebalų deginimas. Dauguma informacijos apie Masteron yra su jo savybėmis susijusiomis su tam tikru krūtines vėžio gydymu, ką jis daro pagrįstai gerai. Kad suprastumėt idėją, Masteron ir Tamoxifen iš tikrųjų geriau vertinama, nei chemoterapija ir tai pacientų atsiliepimai.

Ką tai mums sako? Na, tai daro jį labai trokštamu vaistu dėl daugelio priežasčių. Žinoma, jis nesiaromatizuojami iki galo ir neturi pašalinių progesteronų. Atsiminkit, Nolvadex (ir kiti “pagalbininkai”) naudojami sumažinti estrogenus krūtinės vėžiu sergantiems pacientams, tad visiškai aišku, kad vaistas skirtas gydyti krūtinės vėžį, tikrai nevirs estrogenu. Tiesa sakant, Masteron gali sąveikauti su aromatizacijos enzimais, kad slopintų aromatizacija ir papildomai sąveikauja su estrogenais (kaip “blokuotojas” šaltinių), receptorių vietose. Štai kaip, jis padeda kovoti su krūtinės vėžiu. Akivaizdu, kad tai galėtų būti dar viena priežastis dėl kurios Masteron yra laikomas ryškinimosi ar prieš varžybiniu vaistuku. Masteron tikrai gali būti labi naudingas kovojant su estrogeniniais/progesteroniniais pašaliniais veiksniais.

Taip, perskaitei viską gerai, jei tu įtrauksi Masteron į savo kursą, tau nereikės kitų “pagalbininkų” vaistų kaip (Arimidex ar Letrozole). Vadinasi, kaip ir Proviron, Masteron gali būti naudojamas kaip anti-pašalinių požymių vaistas (atmink, dauguma “pagalbinių” vaistų, kuriuos mes naudojame yra skirti kovoti su estrogeniniais pašaliniais poveikiais. Nolvadex, Letrozole ir Arimidex buvo originaliai sukurti kovoti su krūtinės vėžiu. Tais pačiais tikslais buvo sukurtas ir Masteron.

Būdamas DHT (DiHydroTestosterone) darinys, jis turi labai gerą savybę pridėti raumenynui „kietimo“ jau ir taip lieknam sudėjimui. Masteron turi apgaulingai žemą anabolinį/androgeninį lygį, bet kadangi DHT yra 5x androgeniškesnis nei testosteronas ir turi 3-4x didesnę trauką į receptorių vietas, Masteron suteikia daug daugiau, kai lyginami preparatų kiekiai bazėse.

Iš mano patirties, kaip ir iš daugelio kitų, Masteron yra stipresnis androgenas, nei tai atrodo ant popieriaus lapo ir tai gali sukelti padidėjusią agresiją. Kaip mes žinome, aukštesnis androgenų lygis, taip pat kuria tą „kietumo“ išvaizdą, kuri taip aukštinama kultūristų ir kaip mes žinome, androgenai skatina riebalų deginimą. Kaip ir anksčiau minėjau, nesileisk apgaunamas – Masteron sąlyginai žemo anabolinio/androgeninio lygio, jis padeda eliminuoti riebalus taip pat gerai, jei ne geriau, nei dauguma su didesniu kiekiu esančių preparatų, dėl to, kad jis yra DHT darinys. Šis riebalų mažinimas ir agresijos padidėjimas, darant efektyvesnes treniruotes, galėtų būti esminis žmonėms, kurie dalyvauja varžybose ar tiems, kurie yra ant sumažintų kalorijų dietos. Skamba ganėtinai gerai? Nelaimei, tai jog Masteron yra DHT darinys reiškia, kad jis gali turėti tam tikrų nepageidaujamų pašalinių poveikių kaip spuoguotumas, plaukų slinkimas, prostatos padidėjimas ir t.t.

Vandens kaupimas ir padidėjęs spaudimas su šiuo preparatu beveik lygus nuliui, kepenims kenksmingumas irgi nėra svarstoma problema. Tikrai, tu gali naudoti šio „gėrio“ daug. Maksimumas terapinio gydymo yra ganėtinai aukštas: 167mgs/100kg/diena. Tai reiškia 167mgs per dieną, kiekvieną savaitės dieną, žmogui sveriančiam 100kg. Pasak FDA, kurie nebuvo tokie tradiciškai liberalūs su dozacijos protokolais, toks kiekis nelaikomas per dideliu. Iki tokio kiekio tai saugu beveik kiekvienam. DHT turi blogą reputaciją dėl prostatos hypertropijos, spuoguotumo ir plaukų slinkimo, tačiau dauguma žmonių su kuriais kalbėjau, teigė, kad ta reputacija neteisinga, bent jau kalbant Masteron.

Su kuo jungti Masteron? Aš sakyčiau, kad geriausia su Testosterone, bet dėl Masteron rišimosi su Androgenų receptoriais ir jo aukštu androgeninių savybių, beveik visi ryškinimosi preparatai (Tren Acetate, Anavar, ir t.t. ) galėtų būti įtraukti į kursą su juo, norint veiksmingo junginio. Aš nujaučiu, kad dėl Winstrol savybių jungiant šiuos du preparatus, būtų labai „synergistiška“. Kad ir kaip bebūtų nepamiršk Testosterone, nes Masteron sumažins natūralų testosterono lygį, kadangi tu žadi leistis Masteron bent jau kas antrą dieną (100mgs EOD mažiausias kiekis, kurį svarstyčiau vartoti), gali jungti kartu su Testosterone Propionate ir veikiausiai su leidžiamu Winstrol ir/arba su Tren Acetate, jeigu linkęs naudoti daug preparatų tam pačiam kurse.

Remiantis pokalbiais su žmonėm, kurie naudojo Masteron ir aišku atsižvelgiant į rezultatus, siulyčiau optimaliausiam efektui pasiekti naudoti 400-500mgs per savaitę. Taip pat svarbu paskirstyt protingai injekcijas, bent jau į kas antrą, nes Masteron apie kurį aš kalbu yra Propionate versija ir todėl jam reikia dažnesnių injekcijų. Yra Masteron versija su Enanthanatu 200mg/ml, kurią gamina labai gera pogrindinė, bet tai ne ta Masteron versija apie kurią kalbu šiam tekste. Be to yra ir kita Masteron forma, Drostanolone bazė, taip tai tiesa, Masteron be esterio. Jis vadinasi Dromostan. Bet aš niekad nebandžiau šios versijos ir nežinau kas bandė, bet įtariu, kad tai būtų labai veiksmingas produktas, bet turėtų būti leidžiamas kasdien.

Atsimenat tuos metus, kai Kinijos nacionalinė moterų plaukimo komanda „spardė visiems šienas“? Arba kai Vokietijos nacionalinė moterų plaukimo komanda šlavėsi aukso medalius? Jos naudojo DHT formą arba jo darinius, greičiausiai Masteron. Vokiečių moterys turėjo labai gilius balsus, kas leidžia manyti, kad Masteron sukelti vyriškėjimo požymiai moterims, gali būti labai stiprūs. Buvo toks garsus/juokingas interviu, kuriame žurnalistas davė suprasti, kad jų balsai labai gilūs, tai viena iš jų atrėžė „mes čia atvykom plaukti, ne dainuoti“. Vadinasi, Masteron yra nuostabus preparatas visiems atletams, bet greičiausiai ne moterims (bent jau ne didelėmis dozėm – galbūt 50mgs/kas 3 dieną. Atleiskit merginos – jūs galit žaisti su šituo vaistuku, tačiau laikykite „žemas“ dozes.

Ankstesnis straipsnisKultūrizmas: raumenys stiprūs, o potencija?
Kitas straipsnis5 dienų ryškinimosi treniruočių programa