Winstrol

0

Ypatybės

Stanazolol (Winstrol)pasižymi maža aromatizacija – šio preparato pagalba užauginta raumenų masė bus tvirta ir “sausa” todėl šį preparatą vartoja dauguma kultūristų priešvaržybinio laikotarpio metu. Jėgos atletams šis preparatas padeda sustiprinti raumenų grupes nepriaugant daug svorio.Taip pat winstrol tinka sustiprinti atsiliekančias raumenų grupes, nes pastebėta kad raumenų grupės į kurias atliekamos injekcijos progresuoja labiau už likusias. Winstrol neturi stipraus androgeninio poveikio, bet pasižymi geru rezultatų išliekamumu ir mažu kenksmingumu.

Rezultatų išliekamumas ~90%
Aptinkamumas organizme:
– Oralinė forma 3 savaitės
– Injekcinė forma 8 savaitės

Šalutinis poveikis

Winstrol (Stanazolol) yra labai “švelnus” steroidinis preparatas. Retais atvejais vyrams ir moterims gali padidėti arterinis spaudimas. Ilgiau ar didesnėmis dozėmis vartojant preparatą gali pakilti kepenų veiklos rodikliai (tai daugiau būdinga Oralinei preparato formai) tačiau toki sutrikimai protingai vartojant Vinstrol(Stanazolol) yra labai reti. Moterims padidinus dozę gali pasireikšti balso tembro pažemėjimas ir kiti paprastieji androgeniniai pašaliniai efektai.

Injekciju dozavimas

Winstrol (vandens pagrindo) steroidinis preparatas, tai reiškia kad veiklioji medžiaga Stanazolol yra ištirpinta vandenyje, todėl skirtingai nuo aliejinio pagrindo steroidinių preparatų jis yra pasisavinamas kur kas greičiau, todėl šio preparato injekcijos turi būti ir kur kas dažnesnės.

Galimos kombinacijos

Winstrol + Parabolan Tai turbūt pati populiariausia kombinacija kuri užtikrina kokybiškos masės bei jėgos prieaugį ir gerą rezultatų išliekamumą. 50mg Winstrol ( kasdien arba kas antrą dieną). 25-50mg Parabolan tab. (kasdien) arba 76mg/1,5ml Injekcinė formos Parabolan (kas 1-3 dienos). Taip pat Winstrol galima kombinuoti ir su kitais preparatais turinčiais stiprų androgeninį poveikį kaip: Anapolon50, Dianabol (Methandianon), Sustanon Augimo hormonais ir pan.

Injekcijos

Injekcijoms naudojama “insulininės” adatos. Pastebėta kad raumenų grupės į kurias atliekamos injekcijos auga sparčiau už likusias todėl sportininkai dažniausiai pasirenka atsiliekančias raumenų grupes pvz: blauzdos, pečiai, tricepsas, trapecija ir pan. Winstrol injekcijos, jas atliekant į kai kurias raumenų grupes yra skausmengesnės nei į likusias pvz: bicepsas krūtinė, todėl nepatartina naudoti šių raumenų grupiu. Į pasirinktos raumenų grupės raumenis injekcijas galime atlikti vieną dieną į vienos o kitą dieną į kitos pusės raumenį (pvz vieną dieną y kairįjį kita dieną į dešinįjį tricepsą) arba paros dozę dalinti pusiau ir ir atlikti injekcijas tą pačią dieną į abu (pvz kairį ir dešinį tricepsus ). Daugelis sportininkų pasirenka ne vieną bet kelias raumenų grupes pvz: pečius ir tricepsą, taip pasirinkdami sportininkai turi daugiau injekcijos taškų kas garantuoja “šviežius” receptorius, kurių dėka preparatas bus geriau įsisavinamas, be to bus išvengta randų liekančių po dažnų injekcijų į tą pačią vietą.

Oralinis winstrol

Vyrams patariama rinktis injekcinę šio preparato formą kuri yra stipresnio poveikio nei oralinė.Jeigu injekcinės formos Winstrol dozė turetų būti 50mg kasdien arba bent jau 50mg kas antra dieną tai vartojant oralinės formos preparatą dienos dozė neturėtų buti mažesnė nei 50mg, tačiau vartojant tokį kiekį oralinės formos preparato gerų rezultatų tikėtis neverta. Sportininkai pasirinkę oralinę Winstrol formą, kad sulaukti panašaus efekto kaip naudojant injekcinį variantą turėtų vartoti 50mg-100mg Winstrol per dieną. Vyrams dėl androgeninio poveikio trūkumo šis preparatas pats vienas negali garantuoti stipraus, stabilaus efekto tiek masės tiek jėgos atžvilgiu. Winstrol nėra toks steroidas kuris vartojamas vienas.Norint pasiekti gerų rezultatų Winstrol būtina kombinuoti su stipresniais androgeniniais preparatais.

Galimbos kombinacijos

Winstrol + Parabolan Tai turbūt pati populiariausia kombinacija kuri užtikrina kokybiškos masės bei jėgos prieaugį ir gerą rezultatų išliekamumą. 50mg-100mg Winstrol (kasdien). 25-50mg Parabolan tab. (kasdien) arba 76mg/1,5ml. Injekcinė formos Parabolan (kas 1-3 dienos). Taip pat Winstrol galima kombinuoti ir su kitais preparatais turinčiais stiprų androgeninį poveikį kaip: Anapolon50, Dianabol (Methandianon), Sustanon Augimo hormonais ir pan.

Kaip vartoti?

Vyrai pasirinkę oralinę Winstrol formą, dienos dozę dažniausiai padalina į dvi lygias dalis: Rytinę ir Vakarinę dozes. Moterims patartina paros dozę suvartoti per tris kartus, tai padės sumažinti androgeninio poveikio tikimybę. Winstrol (Stanazolol) tabletes geriausia vartoti prieš pat valgį arba valgio metu užgeriant dideliu kiekiu vandens, taip preparatas bus geriausiai įsisavinamas ir mažiau dirgins skrandį.

Ankstesnis straipsnis20 priežaščių kodėl turėtum eit į sporto salę
Kitas straipsnisDeca Durabolin