Kiaušinių dieta

0

Ši dieta tapo ypač populiari po to, kai nemažai žymių žmonių paskelbė, kad jiems pavyko numesti nereikalingus kilogramus valgant vien kiaušinius. Pavyzdžiui, Adrian Brody, besiruošdamas filmo “Pianistas” filmavimui laikydamasis šios dietos atsikratė apie 14 kilogramų. Jis teigė, kad nesimaitino tik kiaušiniais, bet įvairiai keitė racioną – pusryčiams valgė kiaušinius, pietums – šiek tiek keptos vištienos, o vakarienei – gabaliuką žuvies su garuose virtomis daržovėmis.

Egzistuoja nemažai skirtingų kiaušinių dietos variantų, tačiau populiariausia jų vis dėlto ta, kurios laikantis reikia valgyti tik kiaušinius, taip gaunant organizmui reikalingus baltymus. Salotų bei mažai angliavandenių turinčių daržovių kiekiai beveik neribojami, o vaisių geriau valgyti kuo mažiau.

Tokių produktų, kaip duona, makaronai ar bulvės vartoti visiškai negalima. Egzistuoja ir kitas, ekstremalesnis dietos variantas, kuomet valgomi tik kietai virti kiaušiniai bei geriama daug vandens, tačiau tokios dietos laikytis nerekomenduojama, o vaikams, paaugliams ir senyvo amžiaus žmonėms visiškai draudžiama. 

Optimalus valgiaraštis (kiekvienai dienai vienodas): 

Pusryčiai: nemažiau nei 2 kiaušiniai, greipfrutas bei nedaug angliavandenių turinčios daržovės;

Pietūs: nemažiau nei 2 kiaušiniai arba nedidelė liesos mėsos (geriausia, vištienos) ar žuvies porcija;

Vakarienė: omletas iš dviejų kiaušinių su špinatais ir pomidorais.

Ankstesnis straipsnisSporto klubas – CherryGym
Kitas straipsnisSkysčių dieta