Būtiniausios priemonės sportuojant namuose

0

Nors vasara jau prasidėjo, tai dar nereiškia, jog galime pamiršti pažadus atrodyti geriau, sportiškiau ir pagerinti bendrą savo fizinę būklę. Labai dažnai dar per naujuosius metus ar panašias šventes sau pasižadame pakeisti gyvenimo būdą, na o stebėtinai sportas tampa pagrindiniu įsipareigojimu. Žinoma, atėjus vasarai dažnas suprantame, jog tikslo dar nepasiekėme, tačiau tai tikrai nėra pretekstas atsisakyti idėjos. Net ir tuo atveju, jei negalite skirti laiko sporto klubui, sportas namuose gali padėti pasiekti norimus rezultatus, tiesiog reikia skirti tam šiek tiek laiko, dėmesio bei susikaupimo. Jei esate iš tų skeptikų, kurie šventai įsitikinę, jog sportas namuose tiesiog neįmanomas, mes pabandysime pakeisti šį stereotipą. Dažno mūsų tikslas ne užsiauginti didelius raumenis, o sutvirtėti bei numesti svorio, na o šiuos dalykus galima išties lengvai pasiekti net ir sportuojant namų sąlygomis. Tokiu atveju jums nebeliks preteksto praleisti treniruotę ir vėl atidėti savo tikslus kitiems metams. Taigi, kokios yra būtiniausios priemonės, norint sportuoti namuose? Apie tai kiek plačiau ir pakalbėsime.

Visų pirma – nuspręskite, kur bus jūsų sporto zona ir ją paruoškite. Tai nereiškia, jog negalite sportuoti svetainėje, tiesiog tokiu atveju visada turėkite specialų kilimėlį bei galimybę atlaisvinti erdvę. Pradedant sportą reikalingas apšilimas, mankšta, na o tam gali prireikti vietos. Taip pat rekomenduojame įsikurti netoli kompiuterio ar televizoriaus. Kodėl? Yra išties geras pretekstas. Sportuojant namuose labai svarbu vaizdinė treniruočių medžiaga, kuri padeda taisyklingai atlikti pratimus, na o tuo pačiu ir motyvuojanti muzika. Tai dalykai, be ko geros treniruotės įsivaizduoti tiesiog neįmanoma, tad įvertinkite tai planuodami savo treniruotes namuose. Jei neturite interneto, o galbūt nesate patenkinti dabartiniu pasiūlymu, apsilankę internetinėje svetainėje myplan.lt galite pamatyti visų interneto bei televizijos tiekėjų pasiūlymus vienoje vietoje. Tai tikrai pagreitins apsisprendimą, ką geriausia pasirinkti, na o tuo pačiu galėsite daugiau koncentruotis į treniruotes. Kalbant apie svarmenis, kuriuos didžioji dalis žmonių laiko būtinu atributu sportuojant namuose, turime paneigti šį mitą. Taip svoriai yra reikalingi, tačiau juos įsigyti nebūtina. Kodėl? Galite drąsiai sportuoti su pilnais vandens buteliais rankose, kad ir kaip keistai tai skambėtų. Greičiausiai ir patys suprantate, jog pilno mineralinio vandens butelis sveria gan namai, tad tai gali būti puikus svoris pradėti treniruotes. Vėliau, jei jausite poreikį didinti apkrovą, galėsite ieškoti kitų alternatyvų arba tiesiog įsigyti svarmenis.

Neretai idėja sportuoti namuose yra atmetama dėl trūkstamo inventoriaus ar motyvacijos, tačiau abu šiuos dalykus pasiekti yra lengviau nei kada galėjote įsivaizduoti. Taigi, jei turite noro sportuoti, tam visai nereikia prabangaus sporto klubo, mat paprasčiausias kilimėlis ir internetinė sporto programa jums padės pasiekti visus norimus tikslus.

Ankstesnis straipsnisEgzotiškas maistas: ne tik įdomu bet ir sveika
Kitas straipsnisBateliai bėgimui: kaip pasirinkti?