Kaunas turės didžiausia sporto klubą šalyje

0

Kaune, prekybos centre „Mega“ kitąmet bus atidarytas 7.500 kv. m ploto UAB „VS Fitness“ sporto klubas.

Apie tai pranešama prekybos centro plėtotojos su Rakauskų šeima siejamos UAB „Baltic RED“ pranešime spaudai. Tai jau antrasis „VS Fitness“ sporto klubas – pirmasis veikia Vilniuje, prekybos centre „Ozas“.

Duris „VS Fitness“ Kaune atvers 2016 m. – po „Megos“ rekonstrukcijos, kurios metu prekybos centrą išplės 30.000 kv. m priestatas.

Nuotrauka: Bendrovės

„Šis centras kauniečiams bei miesto svečiams pasiūlys itin didelį unikalių paslaugų spektrą. Čia treniruotis galės tiek teniso, skvošo, slidinėjimo, fitneso, dviračių ar kovų menų entuziastai, norintys mankštintis aerobikos ar moderniose šokių salėse. Sporto klube pasiūlysime atsipalaiduoti vyrams ir moterims įrengtose atskirose pirčių zonose su relaksaciniais poilsio kambariais“, – pranešime teigia Antanas Sakalauskas, „VS Fitness“ sporto klubų vadovas.

Naujajame sporto centre veiks lauko teniso ir skvošo kortai. Sporto klube bus alpinizmo siena, kovų menų salė. Pasak pranešimo, tai bus vienintelis sporto klubas Lietuvoje, turintis slidinėjimo ir „Fitness bike” zoną, kur sportuojant individualiai trenerį pakeis interaktyvus ekranas.

Klube veiks ir gydomasis centras. Sveikatingumo centre vyks konsultacijos, bus atliekamos diagnostikos, kūno sudėties analizės, sportininkų reabilitacijos, testavimo, masažų, grožio ir kitos paslaugos. Veiks natūralių sulčių baras bei sportinio inventoriaus parduotuvė.

Šaltinis vz.lt

 

Ankstesnis straipsnisKaip treniruotis?
Kitas straipsnisPratimai pilvo presui