Kovok su celiulitu

0

Ne tik apkūnias vyresnio amžiaus moteris ar jaunesnes merginas vargina „apelsino žievės“ oda ant šlaunų, klubų, sėdmenų ir net ant pilvo. Nuo to kenčia ir liekos moterys.Kad ir ką esate girdėjusios, jokio stebuklingo vaisto nuo celiulito nėra. Tačiau keletas veiksmingų ir praktiškų priemonių duoda nemenkos naudos.
Dabar yra daugybė preparatų celiulitui naikinti, tačiau gerų rezultatų galite tikėtis tik tada, jei derinsite tris svarbiausius dalykus:

• Kraujotaką gyvinančias procedūras
• Mitybą
• Mankštą

Tik intensyvių treniruočių dėka, sulauksite teigiamo efekto. Mes nemeluosime, ir nesakysime, kad celiulitas ims ir išnyks, tačiau galime pažadėti, kad jis tikrai apmažės, jei nuoširdžiai stengsitės ir dirbsite su savo kūnu.

Pateikiame jums keletą paprastų pratimų, kuriuos galėsite atlikti namuose.

  • Pratimas klubams. Atsistokite šonu į kėdę ir pasidėkite ranką ant atlošo. Keliai turi būti šiek tiek sulenkti, pečiai atpalaiduoti. Pamažu kelkite dešinę koją į šoną – kūnas ir pakelta pėda atgręžti į priekį. Pamažu nuleiskite koją. Pratimą kartokite 10 kartų. Apsisukite, ir tą patį darykite kita koja.
  • Pratimas sėdmenims. Atsigulkite ant pilvo, rankas susidėkite vieną ant kitos ir, jei norite, pasidėkite ant jų smakrą. Pakelkite vieną koją nuo grindų maždaug 13 cm., suskaičiuokite iki dešimties ir tada nuleiskite. Kiekviena koja pratimą kartokite 15-20 kartų.
  • Pratimas vidiniams šlaunies raumenims. Atsigulkite ant šono, ranka pasiremkite galvą. Viršutinę koją sulenkite ir pasidėkite priešais ant grindų, o apatinę koją kelkite kiek galėdama aukščiau, tačiau neįsitempkite. Tuomet atsargiai nuleiskite. Pratimą kartokite dešimt kartų, paskui apsiverskite ant kito šono.
  • Pratimas išoriniams šlaunies raumenims. Atsigulkite ant šono, galvą pasiremkite ranka. Apatinė koją sulenkite, klubus kiek pakreipkite į priekį. Kita ranka atsiremkite į grindis, kad neprarastumėte pusiausvyros. Pamažu pakelkite viršutinę koją, nuleiskite, palieskite apatinę koją ir vėl kelkite aukštyn. Pratimą kartokite 6 kartus, tuomet apsiverskite ant kito šono.
Ankstesnis straipsnisMitai ir faktai apie svorio metimą
Kitas straipsnisGeriausi papildai boksui