Pratimai sustadinti užpakaliuką

0

Kad turėtum dailų užpakaliuką, nepakanka laikytis dietos. Reikia ir intensyviai, na, ar bent jau reguliariai treniruotis. Taigi šį kartą keletas paprastų, tačiau labai efektyvių pratimų sėdmenų stiprinimui.

Pirmasis pratimas

Atsigulk nugara ant grindų, kojas sulenkusi per kelius ir pražergusi pečių plotyje. Įtempk sėdmenis, kad pati jaustum kiekvieną raumenuką ir lėtai kelk klubus į viršų. Kelias sekundes pabūk tokioje padėtyje ir neskubėdama grįžk į pradinę padėtį. Pratimą kartok 4 kartus po 30 judesių.

kaip_sustadinti_uzpakaliuka-1

 

 

Antrasis pratimas

Atsigulk nugara ant grindų, kojas sulenkusi per kelius ir pražergusi pečių plotyje.Įtempk sėdmenis ir pakelk klubus šiek tiek į viršų. Neskubėdama kelk klubus aukštyn tiek, kiek gali ir lėtai grįžinėk į pradinę padėtį (nepamiršk,kad šiame pratime sėdmenys neturi liesti žemės). Pratimą kartok 4 kartus po 30 judesių.

kaip_sustadinti_uzpakaliuka-2

 

 

Trečiasis pratimas

Atsiklaupk ant kelių ir ištiestomis rankomis atsiremk į grindis. Vieną koją ištiesk, kad remtumeisi tik pirštų galais (tarsi prie starto linijos prieš bėgimą). Neskubėdama kelk ištiestą koją į viršų tiek, kiek gali, palaikyk kelias sekundes ir nuleisk žemyn, kad koja liktų pakilusi nuo žemės kelis centimetrus. Pratimą kartok 50 kartų vienai, ir 50 kartų kitai kojai. Jei pratimą atlikti labai sunku, kas 10 pakėlimų koją kelioms sekundėms nuleisk ant žemės.

kaip_sustadinti_uzpakaliuka-3

 

 

 

Ketvirtasis pratimas

Atsiklaupk ant kelių ir sulenktomis per alkūnes rankomis atsiremk į grindis. Kelk vieną koją į viršų taip, kad ji išlaikytų 90 laipsnių kampą (pėdos turi būti nukreiptos į viršų), ir neskubėdama nuleidinėk žemyn, tačiau taip, kad koja nespėtų pasiekti grindų. Kiekvienai kojai pratimą kartok po 50 kartų.Jei pratimą atlikti labai sunku, kas 10 pakėlimų koją kelioms sekundėms nuleisk ant žemės.

kaip_sustadinti_uzpakaliuka-4

 

 

 

 

Penktasis pratimas

Atsiklaupk ant kelių ir sulenktomis per alkūnes rankomis atsiremk į grindis. Vieną koją tiesk atgalios,tuo pačiu metu keldama kuo aukščiau į viršų ir neskubėdama grįžk į pradinę padėtį, tačiau taip, kad koja nespėtų pasiekti grindų. Kiekvienai kojai pratimą kartok po 50 kartų. Jei pratimą atlikti labai sunku, kas 10 pakėlimų koją kelioms sekundėms nuleisk ant žemės.

kaip_sustadinti_uzpakaliuka-5

Ankstesnis straipsnisLedinis dušas po sporto už ir prieš
Kitas straipsnisJogos pratimai – pozos (I dalis)