Riebalų deginimo treniruotė pažengusiems

0
Visi, kurie trokšta numesti svorio ir būti puikios fizinės formos bei išryškinti raumenis, gali džiūgauti. Nauji mokslininkų tyrimai parodė, kad pasiekti norimų rezultatų padės požiūrio į fitnesą keitimas. Dauguma treniruočių tipų yra skirti pradedantiesiems, tačiau, kodėl gi neišbandžius kažko daugiau, tačiau tinkamo ir tiems, kas dar nepasiekė aukšto lygio?

Kaip gali žinoti jei esi vidutiniame lygyje? Tikriausiai pagrindinis kriterijus nulemiantis tavo lygį yra tai kiek laiko tu jau sportuoji, ir prie kokios įrangos esi pratęs. Jeigu jauti, kad jau esi pratęs prie naudojimosi hanteliais ir žinai dauguma salės treniruoklių (esi juos išbandęs) tuomet tu jau esi pažengęs.

Dar vienas indikatorius parodantis tavo aukštesnį lygį yra tai kiek kartų tu gali padaryti įvairių pratimų, pvz: jei gali padaryti keturis pilnus atsispaudimus arba vieną pilną prisitraukimą, tai reiškia, kad tavo lygis yra aukščiau pradedančiojo, nes tu jau gali pilnai pakelti savo svorį. Na, o jeigu tu jau aukštam lygį, tikriausiai pats tai žinai.

Bet kokiu atveju, ši vidutinio lygio programa yra nuostabi greitam ir lengvam riebalų metimui. Tai visa kūną apimanti treniruotė, kurią galima atlikti tiek sporto salėje tiek namuose, turint keletą hantelių ir skersinį.

Stiprinti širdį „doing cardio“ t.y. bėgiojant, vaikštant ir pan. yra vienas iš svarbesnių faktorių riebalų metime. Auginant raumenų masę ilgainiui mažės ir riebalų, nes tai tiesiogiai susiję su medžiagų apykaita.

Nebijokite dėl milžiniškų raumenų. Ši viso kūno programa yra tiesiogiai nutaikyta riebalų metimui ir liesų raumenų auginimui

Vidutinė riebalų metimo treniruotė

Ši programa turetų būti daroma tris kartus per savaitę, norit pasiekti optimalių rezultatų. Pirmadienio-trečiadienio-penktadienio programa būtų ideali, tačiau rinkitės sau patogią rutiną. Pasistenkite tarp treniruočių turėti bent vieną laisvą dieną.

Visus pratimus darykite po 3 serijas po 12-15 kartų. Reguliuokite taip kaip norite, tačiau tai — optimaliausias variantas. Tarp serijų pailsėkite apie 30 sekundžių. Svorius reikėtų taikyti kiekvienam(-ai) individualiai, pagal pajėgumus.

  • Atsilenkimai sulenkus kelius
  • Prisitraukimai
  • Hantelio kilnojimas viena ranka
  • Atsispaudimai
  • Hantelių kilnojimas 2 rankom
  • Hantelių įtupstai
  • Hantelių kilnojimas abiejomis rankomis
  • Pritūpimai su hanteliais
  • Tricepsų tempimas
  • Hantelių spaudimas

 

Jūs pastebėsite, kad ši programa yra sukurta paveikti visas pagrindines raumenų grupes. Tai puikus būdas peržengti pradedančiojo lygį ir mesti iššūkį savo kūnui naujais būdais. Tai taip pat padės jum suaktyvinti jūsų medžiagų apykaitą ir sudeginti žymiai daugiau riebalų.

Ankstesnis straipsnisAtsispaudimų programa
Kitas straipsnisRiebalų naikinimas: svorio metimo strategijos