Sporto klubas – Grizlis

0

Trokštate pagerinti sveikatą? Gal būt numesti keletą nereikalingų kilogramų ar padailinti figūrą? Jei taip, sporto klubas „Grizlis“ Jūsų mielai laukia. Su kvalifikuotų trenerių pagalba, bei treniruoklių įvairove Jūs būtinai pasieksite savo trokštamą rezultatą.

Galbūt Jus domina Aikido menas? Aikido užsiėmimuose išmoksite ne tik savigynos, bet ir išsiugdysite pozityvų, tvirtą charakterį. Aikido kovos meno idėja- harmonija su Visata, techninis meistriškumas ir proto pergalė. Verčiant iš japonų kalbos „ai“ reiškia harmoniją. Ta harmonija būna suardyta, kai atsiranda agresija. Aikido užduotis – atstatyti harmoniją. Aikido mene atsiskleidžia filosofijos, psichologijos ir fizikos elementai. Žmogus ne tik mokosi kovos judesių, bet treniruoja protą, gerina sveikatą ir ugdo pasitikėjimą savimi. 

Jei norite išmokti ne vieną kovos meną-siūlome Kudo treniruotes. Nes Kudo- tai skirtingų dvikovų menų sintezė, apjungianti Karatė, Tai Boksą, Džiu-džitsu ir Boksą. Dvikovos vyksta pilno kontakto taisyklėmis, leidžiami metimai bei kova parteryje su smūgine technika.
Kudo yra kontaktinė rytų kovos menų rūšis, atitinkanti šiuolaikinio sporto reikalavimus: saugu, prieinama, efektyvu.

Sporto klubas „Grizlis” Jums siūlo gerą nuotaiką, jaukią aplinką, kvalifikuotų trenerių priežiūrą ir patarimus, bei ypač žemas kainas.

Treniruoklių salėje treniruotės vyksta laisvu grafiku, tačiau treniruočių metu sportuojančius visada prižiūri patyrę treneriai.

Salės įranga pritaikyta visoms raumenų grupėms lavinti, o sporto klubo treneriai Jūs apmokys kaip teisingai atlikti pratimus, patars mitybos bei treniruočių metodikos klausimais. Pageidaujantiems sudarys individualias mitybos bei sporto programas.

Kaina:  Suaugusiems 70 Lt/mėn., moksleiviams ir studentams 60 Lt/mėn.

Kontaktai:

Sporto klubas GRIZLIS
Adresas: Kaunas, Šarkuvos g. 30,  LT-48169
Mob. tel.: +370 657 47 800

Tel.: +370 37 233 297
El. paštas: sportoklubasgrizlis@gmail.com

Ankstesnis straipsnisDaugiakaloriniai baltyminiai gėrimai
Kitas straipsnisStrijos