Štangos trauka pasilenkus

0

Atliekant pratimą, pagrindinis krūvis tenka viršutinei nugaros raumenų daliai. Papildomai apkraunami liemens tiesiamieji, dvigalviai žasto ir kojų raumenys. Tai vienas iš pagrindinių pratimų nugaros raumenų viršutinės dalies masei vystyti.  Pratimą gali daryti ir tie kuriems prisitraukimus atlikti kol kas per sunku.

Atlikimo technika. Pasilenkite ir suimkite štangą truputį plačiau nei pečių plotyje. Kojos šiek tiek sulenktos per kelius, nugara tiesi, galva pakelta, žvilgsnis nukreiptas į priekį. Traukite štangą link pilvo raumenų viršutinės dalies, o pasiekę galutinį judesio tašką, leiskite štangą į pradinę padėtį.

Stangos-trauka-nugarai-pasilenkus

Patarimai ir komentarai: * Tinkamai pasirinkite įrankio svorį, kadangi treniruodamiesi su per sunkiu pasipriešinimu, nejausite treniruojamojo raumens ir didesnis krūvis teks rankų, bet ne nugaros raumenims. * Šis pratimas stipriai apkrauna stuburą, todėl būtina nugarą laikyti tiesiai ir kojos būtinai turi būti šiek tiek sulenktos per kelius, o žvilgsnis nukreiptas pirmyn. Pratimą galima atlikti ir suėmus supinuotai (delnais į save). Taip atliekant pratimą, labiau apkraunama vidinė nugaros raumenų dalis.

Stangos-trauka-pasilenkus

 

Ankstesnis straipsnisJuokingos akimirkos sportuojant
Kitas straipsnisKojų kėlimas kabant ant skersinio