3 mitai apie gražų pilvo presą

0

Mitai vyrauja, nes žmonės paprasčiausiai jais tiki. Jie kartais būna ne tik, kad klaidinantys, bet ir pavojingi sveikatai.  Populiariausi mitai apie gražų pilvo presą, pavyzdžiui, verčia žmones pirkti nenaudingus  treniruoklius, kurių pagalba jums tikrai menkavertė arba jos iš vis nėra. Daugiausia tam įtakos daro noras parduoti savo produktus žmonėms, kurie rūpinasi savo sveikata ir išvaizda. Straipsnyje aprašysime tris pagrindinius mitus kurie susiję su pilvo presu.

MitasVardan gražaus pilvo preso  reikia daryti vien pratimus skirtus jam.

Dauguma žmonių gaišta savo laiką atlikinėdami paprastus pilvo preso pratimus tikėdamiesi, gražaus pilvuko. Tačiau norint pamatyti pilvo preso raumenis, reikia pirmiausiai mažinti viso kūno riebalus. Todėl būtina ne tik daryti daugybe pratimų  pilvo presui su tam skirtais treniruokliais namuose ar sporto salėje, bet ir būtina daryti Kardio treniruotes ( Bėgioti, mynti dviratį…), taip pat būtina susiderinti savo racioną ir sumažinti kalorijų kiekį. Nes viskas prasideda nuo mitybos, jei į save krausi šlamšta, gražaus pilvo niekada netrėsi.  Pamatyti pilvo preso raumenis per kelias dienas yra neįmanoma, nes jis slepiasi po riebalų sluoksniu ir kol jo nesudeginsime, tai jo ir nesimatys. Kiekvienam norimas rezultatas pasimatys skirtingu laiku, nes pas kiekvieną žmogų riebalų sluoksnis, mitybos racionas ir suvartojamų ir sudeginamų kalorijų kiekis yra skirtingas.

Graži mergina
Graži mergina

Mitas: Reklamos sako: 10 minučių per dienos ir turėsite gražų pilvo presą.

Dauguma reklamų per  Tv ir internete sako, kad norint turėti puikius pilvo preso raumenis užtenka 10min. per dieną sportuoti su jų siūlomais treniruokliais ir per 30 dienų turėsite, tai ko norite. Bet patys pagalvokit ar tai realu, pietų pertrauka trunka ilgiau, tai kaip gali užtekti tiek laiko sportuoti.

Mitas:  Pilvo presui treniruoti reikalingi specialūs treniruokliai.
Šis mitas turbūt padarė daugiausia žalos žmonėms kurie tiki nusipirkti puiku treniruokli ir turėti standu pilvuką. Žmonės išleidžia daugybę pinigų ant tokių treniruoklių, tačiau norimo rezultato kaip nėra, taip nėra. O vėliau tas brangus treniruoklis tik dulka ant spintos, ar sandėliuke.

Viskas ko jums reikia turėti six packą, ar norint padailinti pilvuko linijas:

  • Sveikai maitintis ( natūralus, sveikas maistas).
  • Sportuoti  jūsų mėgstamą sporto šaką.
  • Daryti kardio pratimus.
  • Porą kartų per savaitę daryti pilvo preso pratimus, arba juos daryti kartu su jūsų sporto šaka, pradžioje arba gale treniruotės.

 

 

Ankstesnis straipsnisSporto klubas „SkyGym”
Kitas straipsnisKalorijų lentelė