Nusileidimai nuo suolelio

0

Nusileidimas nuo suolelio yra puikus pratimas ne tik sportuojantiems namuose, bet ir sportininkams. Šis pratimas – puikus priedas atliekant kasdieninę treniruotę. Sportuodami su svoriais jūs užtikrinsite tricepsų ryškumą. Tą patį galite atlikti ir darydami atsispaudimus tarp suolų užsidėję ant kojų svorį. Reguliariai atlikdami šį pratimą su svoriais ir užbaigdami tik su savo kūno svoriu, jūs padidinsite intensyvumą ir padidinsite jėgą, raumenų masę ir ryškinsite raumenis.

Nusileidimai nuo suolelio

Patarimai ir komentarai

• Nereikia nusileisti pernelyg žemai, nes galite pajausti nemalonų pečių, krūtinės ar alkūnių tempimą – taip išvengsite traumų.

• Siekdami padidinti intensyvumą, paprašykite trenerio, kad ant šlaunų uždėtų papildomą svorį (pvz. skridinį) ir jį nuimtų, kai pajausite nuovargį. Svarmenį galima dėti ir tarp kojų.

• Jeigu žemyn leisitės lėtai (per 5 sek.), padidinsite riebalų deginimą ir kraujo pritekėjimą į raumenis.

• Jeigu jums šis pratimas naujas ir atrodo per sunkus, kojas padėkite ant žemės. Pratimą atlikite sulenktomis kojomis, jos turi būti sulenktos tiek, kad jūs galėtumėte atlikti šį pratimą.

 

Kada, kaip ir kiek?

Kada: šį pratimą trigalvių žasto raumenų treniruotėje atlikite paskutinį arba naudokite papildomą svorį tada, kai siekiate padidinti raumens apimtį.

Kaip: Nusileidimas nuo suolelio gali būti derinamas toje pačioje treniruotėje su rankų tiesimo pratimais arba kai treniruojami krūtinės ir tricepsų raumenys (spaudimas gulint siaurai suėmus).

Kiek: pradedantiesiems rekomenduojama atlikti du priėjimus po 8-10 pakartojimų. Pažengę gali atlikti 3 serijas po 8-12 pakartojimų. Tarp serijų ilsėkitės 60-90 sek.

 

nusileidimai-ant-suoliuko

Video:

Ankstesnis straipsnisRankų lenkimas su štanga stovint – Dilbiui
Kitas straipsnisSporto klubas – ARENAGYM