Populiariausios sporto programos namuose

1

Kas neturi galimybės sportuoti sporto klube,  bando sportuoti namuose. To priežastys gali būti įvairiausios, nuo laiko trūkumo iki pinigų trūkumo. Tačiau dažnais susiduriama su problema kaip sportuoti. Todėl apžvelgsime populiariausias sporto programas, pagal kurias galima sportuoti namuose.

  • Jillian Michaels: 30 day Shred

Ji – viena iš nuostabiausių trenerių kurią žinau. Pagal jos programą sportavau maždaug prieš 2 metus, ir man labai patiko, kadangi tai iš tikrųjų veikė. Per 30 dienų pasiekiau stulbinamų rezultatų. Šeip jos programos yra sudarytos daugiau tam, kad sustiprint raumenį ir padailinti jau esama gan ploną kūna, tačiau man ši programa padarė labai daug ir aš labai džiaugiuosi, kad ją suradau. Ji tinka pradedantiesiems, kurie nori išsijudinti ir pajudėti link sunkesnių programų. Jillian Michaels yra sukūrusi daugiau programų, tokių kaip Fat Boost Metabolism, No more Trouble Zones ir dar daug. Tie kas pradeda sportuoti jos programos yra pačios geriausios.

  • INSANITY

INSANITY tai yra labai sunki programa, kurią turi daryti tik padaręs kelias kitas lengvesnes programas ir tik tada pradėti. Ši programa yra labai sunki, nes ji yra vos ne visa cardio ir ten reikia judėti beveik nesustojant, todėl tai ją padaro labai sunkią. Pati dar nebandžiau, kadangi tik nesenai parsisiunčiau ir tik vasara ketinu ja daryti, o iki to laiko žadu sportuoti pagal kitas programas. INSANITY trunka 60 dienų, kiekvieną dieną daroma vis kita treniruotė ir viena diena savaitėje leidžiama ilsėtis.

  • P90X

Tai taip pat viena iš labai sunkių programų ir trunka 90 dienų. Panašu į INSANITY tik šioje programoje gali būti naudojami svarmenys. Į programą įeina mitybos planas.

  • Tiffany Rothe workouts

Tai palyginus lengvos programos, kurios yra tam, kad po ilgo laiko sedėjimo prie kompiuterio ar kito pajudėtum prieš pradedant rimtai sportuoti. Tai lyg apšilimas prieš rimtą treniruotę. Jos programos smagios, daryti jas lengva ir suprantama, yra atskiroms kūno dalims, kardio.

Taigi, susiraskime sau patinkančia programą ir pradėkime

Ankstesnis straipsnisSportas linksmai
Kitas straipsnisŠtangos kėlimas nuo grindų

1 KOMENTARAS

  1. Insanity tikrai labai gera programa atsikratyti nereikiamo riebaliuko! Ši programa padeda išryškinti presa sutvirtina rankas,kojas,pečius,krutine pats daręs ir nenusivylęs 🙂

Komentarai nepriimami.