Maistas nuo kurio nepriaugsi svorio

0

Tikriausiai ne vienas žmogus po alinančios dietos šį klausimą užduoda sau.  Todėl  Jums siūlome 10 pagrindinių produktų, kurie leis Jums nepriaugti svorio, arba sulieknieti.

Brokoliai

Brokoliai, kaip žinia, sulėtina senėjimo procesą.  Pagal karotinų kiekį brokoliai nusileidžia tik morkoms, o jose esantis cinkas kartu su vitaminu C ir E apsaugo organizmą nuo laisvųjų radikalų. Taip pat šis produktas turi daug naudingos ląstelienos.

Lašiša

Greitina medžiagų apykaitą, turtinga riebiųjų nesočiųjų rūgščių Omega-3, kurios suteikia jėgų, žvalumo ir gerą nuotaiką. Valgyk šviežią žuvį mažiausiai 2 kartus per savaitę.

 

Pomidorai

Pašalina skysčių perteklių iš organizmo. Švieži pomidorai ne tik padeda numesti svorio, tačiau taip pat stimuliuoja medžiagų apykaitos procesus. Valgyk juos pusryčiams, pavyzdžiui, pasidarykite sumuštinį su juoda duona, sūriu ir pomidoru.

Kiaušiniai

Kiaušiniai malšina alkio jausmą. Juose esantis „laisvas“ hormonas adenopektinas padidina insulino veikimą riebiuosiuose audiniuose. Kad sulieknėti valgyk omletą, virtus kiaušinius 2 kartus per savaitę su šviežiomis daržovėmis.

 

Papaja

Šis vaisius turi daug enzimų, kurie padeda optimaliai įsisavinti baltymus, vitaminą C ir magnį. Po pietų ir vakarienės suvalgyk po pusę papajos efektyviam virškinimui pasiekti.

Jautiena

Jautiena turi tik 3 % gyvūlinės kilmės riebalų ir 20 % baltymų, todėl ši mėsa yra idealus pasirinkimas laikantis beangliavandenės dietos ir norint priauginti raumenų masę.

 

Baltosios moliūgo sėklos

Moliūgo sėklos turtingos cinku ir mineralais, kurie reguliuoja apetitą aktyvuodami fermentus. Be to, jos turi geležies, fosforo, o taip pat aminorūgščių.

Kepenys

Kepenys turi didelį kiekį naudingų vitaminų, mineralų ir aminorūgščių. Viena porcija patiekalo su kepenimis aprūpina žmogaus organizmą naudingomis medžiagomis visam mėnesiui.

Žalioji arbata

Žalia arbata sumažina cholesterino kiekį, turi floro, jodo ir cinko. Žaliosios arbatos dėka, normalizuojama virškinamojo trakto veiklą ir sustiprinamas toksinų šalinimas. Ji taip pat veikia prieš virusinių, prieš mikrobinių ir prieš uždeginimių principu.

Tunas

Tunas turi didelį kiekį riebiųjų rūgščių, seleno, kalcio ir natrio. Įtrauk tuną į savo meniu, jeigu nori sulieknėti.

Ankstesnis straipsnisKalorijų lentelė
Kitas straipsnisKefyro dieta