Angliavandenių mažinimo dieta

0

Kaip visi puikiai žinome, angliavandenių mažinimo dietos tapo labai populiarios. Jūs galbūt netgi žinote žmonių, kurie kadaise laikėsi Dr. Atkinso angliavendenių mažinimo dietos. Tačiau netgi jei ši dieta jums padėjo pasiekti norimo rezultato, tai dar nereiškia, jog ji yra visiškai saugi. Tuo labiau, kad angliavandenių mažinimo dietos pasižymi dideliu riebalų kiekiu iš raudonos mėsos, o tai gali rimtai pakenkti jūsų organizmui.

Nors yra keletas dietų, kurios yra sveikos. Žinoma, visiškas angliavandenių išbraukimas iš dietos nėra gera mintis. Reikia mažinti tik nenaudingus angliavandenius ir tai gali jums padėti pasiekti norimą rezultatą.

Kas tie nenaudingi angliavandeniai? Jie yra greitai pasisavinami ir jūs labai greitai pasijusite vėl alkani. Pavyzdžiai: sausainiai, pyragai, bulvės, balta duona, balti ryžiai, makaronai.

Naudingieji angliavandeniai yra daug ilgiau įsavinami, todėl jūs ilgiau jausitės sotūs. Pavyzdžiai: špinatai, šparaginės pupelės, brokoliai ir t.t.

Pagrindiniai nurodymai:

Pakeisti baltą duoną į kviečių grūdų, o baltus ryžius į rudus. Riboti cukraus vartojimą. Riboti bananų, bulvių, morkų vartojimą. Valgyti vištieną be odos, pupeles, žuvį. Raudoną mėsą valgyti kartą ar du į savaitę.

Prisiminkite, kad sveika dieta turi būti subalansuota iš gyvulinės ir augalinės kilmės produktų. Be to, norint mesti svorį – būtinas judėjimas. Reiktų derinti svorių kilnojimą ir kardio treniruotes.

Ankstesnis straipsnisDorian Yates treniruočių programa
Kitas straipsnisSveika mityba darbo vietoje