Dieta pagal kraujo grupę: 0 kraujo grupė

0

Nereikia stebėtis, kad pirmykščių medžiotojų palikuonims dėl atsparios virškinimo sistemos kaip svarbiausias baltymų šaltinis rekomenduojama mėsa. 0 kraujo grupės atstovų skrandžio sulčių rūgštingumas didelis, todėl jie puikiai virškina mėsą. Vis dėlto šie žmonės dėl minėtos priežasties turi būti itin atsargūs valgydami vaisius, kurie labai didina skrandžio sulčių rūgštingumą. Tai apelsinai, mandarinai, braškės bei saldžios sultys ir cukrus apskritai. Tik taip jie išvengs skrandžio gleivinės sudirginimo.

Mėsa, žuvis, javai, pieno produktai ir kiaušiniai

Šiais laikais 0 kraujo grupės atstovų gyvenimo būdas labai skiriasi nuo jų protėvių, todėl šie mėsėdžiai (tai lemia kraujo grupė) turėtų rinktis liesą mėsą, neutralią paukštieną ir apsiriboti nedidelėmis porcijomis. Ir visa tai derinti su jiems tinkamomis daržovių bei vaisių rūšimis. 0 kraujo grupės atstovams labai tinka ir daugybė žuvų rūšių, ypač riebios šaltųjų jūrų žuvys — silkės, skumbrės bei menkės. Ir atvirkščiai, javai, ypač kviečiai, netinka. Vėliau pamatysite, kad rekomenduojamų produktų sąraše nėra nė vienos kviečių rūšies. 0 kraujo grupės atstovų organizmas taip pat prastai virškina karvių pieno produktus. Taigi jie irgi nerekomenduojami. Retkarčiais suvalgomas vienas kitas vištų kiaušinis, atvirkščiai, rūpesčių nesukels.

Daržovės, vaisiai, prieskoniai bei gėrimai

0 kraujo grupės atstovams ypač tinka žalios spalvos bei lapinės daržovės. O pomidorai, kurių lėktinai A ir B grupių kraujyje darbuojasi tarsi puikiausi klijai, 0 kraujo grupei tinka kaip neutralūs produktai. Pomidorų padažas, atvirkščiai, dėl jame esančių priedų gali pakenkti. Kaip ir visų kitų, taip ir 0 kraujo grupės atstovai turi visiškai atsisakyti bet kokių kokosų riešutų gaminių. Jų skrandį dirgina ir malti pipirai — ir juodieji,, ir baltieji, taip pat actas. Taigi draudžiami rūgštūs marinuoti produktai. Cukrus bei medus nekenkia, tačiau jais mėgautis derėtų saikingai. Tai galima pasakyti ir apie visas kitas kraujo grupes. 0 kraujo grupės atstovams neribotais kiekiais rekomenduojama gerti tik vandenį bei negazuotą mineralinį vandenį. Leistina ir žalioji arbata; juodoji arbata bei rūgštingumą labai didinanti kava — ne. Saikingai geriamas alus bei vynas taip pat nesukels problemų. Plikant vaistažolių arbatą reikia nepamiršti, kad tai yra gydomoji priemonė, todėl ją gerti reikia saikingai. Geriausia kaitalioti tokios arbatos rūšis.

0 kraujo grupei rekomenduojami maisto produktai

Mėsa Pienas bei pieno produktai
Ėriena, aviena Sojų pienas ir kiti sojų produktai
Jautiena
Subproduktai (širdis, kepenys)
Veršiena
Žvėriena
Žuvys bei jūros gėrybės Aliejus, riebalai, riešutai bei sėklos
Baltieji paltusai Alyvų aliejus
Eršketai Sėmenų aliejus
Jūrų lydekos Javai bei duonos gaminiai
Jūrų plekšnės Rupi duona bei speltos
Kardžuvės Ankštinės daržovės
Lašišos Japoninės vignos
Lydekos Kiminės vingos
Menkės Margosios pupelės
Sardinės
Skumbrės
Šviežios silkės Prieskoninės žolės bei prieskoniai
Upiniai ešeriai Ceratonijos
Vaivorykštiniai upėtakiai Ciberžolės
Daržovės Dumblių ekstraktas
Artišokai Karis
Brokoliai Petražolės
Cikorijos Raudoniėji dumbliai
Dumbliai Uoginės paprikos
Griežčiai Gėrimai bei žolelių arbatos
Kaliaropės Apyniai
Lapiniai kopūstai Daržinės žliugės
Mangoldai Erškėtuogės
Moliūgai Imbieras
Pastarnokai Kiaulpienės
Porai Liepžiedžiai
Raudonosios paprikos Ožragės
Saldžiosios bulvės Petražolės
Svogūnai Pipirmėtės
Špinatai Raudonosios guobos žievė
Topinambai Sarsapariliai
Valgomasis hibiskas Šilkmedžio uogos
Vaisiai bei sultys Vanduo
Ananasų sultys
Figos (šviežios bei džiovintos)
Slyvos (šviežios bei džiovintos)
Slyvų sultys
Vyšnių sultys
Ankstesnis straipsnisDieta pagal kraujo grupę: A kraujo grupė
Kitas straipsnisSportuojančios merginos