Kefyro dieta

0
57

Kefyras – priemonė, ne vienai žvaigždei padėjusi atsikratyti nepageidaujamo svorio. Reguliariai vartojamas, jis gerina sveikatą, mažina tikimybę susirgti.

Kefyras gerina medžiagų apykaitą bei šalina iš organizmo šlakus, pratina organizmą prie tinkamos mitybos. Kefyras gerina ir lengvina daugelio organų funkcijas. Dėl mažo angliavandenių ir puikiai pasisavinamų riebalų kiekio papildomi kilogramai tirpsta. Dažnai vartojant kefyrą, iš organizmo pasišalina skysčiai ir druskos.

Kefyras – silpnas diuretikas, nes jame daug kalio, kuris greitai šalina skysčius, nesukeldamas patinimo. Taip pat kefyras gerina mikroflorą, gydo nuo vidurių užkietėjimo ir kitokių organizmo sutrikimų.

Kefyras teigiamai veikia medžiagų apykaitą, o taip pat psichiką, suteikdamas žvalumo, gerina atmintį.

Kefyro dietos privalumai: mažai kalorijų, angliavandenių ir riebalų. Šis produktas greitai ir gerai įsisavinamas, apsaugo nuo tinimo, iš organizmo šalina skysčių perteklių, gerai virškina baltymus, padeda išvengti vidurių užkietėjimo, gerina medžiagų apykaitą, normalizuoja organizmo mikroflorą, o taip pat saugo nuo streso ir blogos nuotaikos.

Lieknėjimo metu mitybos specialistai pataria vartoti organizmui svarbių ir gyvybiškai reikalingų vitaminų arba maisto papildų. Ši dieta trunka septynias dienas. Jos laikantis rekomenduojama vengti cukraus bei druskos.

1 diena

1,5 l kefyro ir 4-5 vidutinio dydžio virtos bulvės.

2 diena

1,5 l kefyro ir 100 g virtos vištienos krūtinėlės.

3 diena

1,5 l kefyro ir 100 g virtos jautienos arba kiaulienos.

4 diena

1,5 l kefyro ir 100 g virtos žuvies.

5 diena

1,5 l kefyro ir vaisiai bei šviežios arba garuose troškintos daržovės.

6 diena

Tik kefyras. Jo galite gerti tiek, kiek tik širdis geidžia.

7 diena

Dar liūdniau – tik negazuotas mineralinis vanduo. Kiekis neribojamas

Svarbu! Ši dieta yra labai griežta, tad nevalia ja piktnaudžiauti! Nepatariama jos laikytis moterims, turinčioms virškinimo sutrikimų. Nuliūdinsime ir tas, kurios mano, jog tokiu būdu nereikalingų kilogramų pavyks atsikratyti visam laikui. Šią dietą galime pavadinti organizmo valymo arba iškrovos dieta.

Ankstesnis straipsnis6 minučiu pilvo preso programa (video)
Kitas straipsnisNetikėtini patarimai gražiam pilvo presui