Mitai apie pilvo presą

0

Kiek kartų tu praleisdavai puse treniruotės prie specialių pilvo presų treniruoklių arba darei nesuskaičiuojamus kiekius atsilenkimų ir nepasiekei jokių rezultatų? Tu padarei kiekvieną pilvo preso pratimą kurį susiradai internete ir vis vien tau neatsirado tie šeši pilvo preso kubeliai ir nedingo tas svoris, kad tilptum į savo norimas kelnes? Šiame straipsnyje aptarsime pagrindinius 3 pilvo preso mitus kurie tave užlaiko nuo progreso ir neleidžia tobulėti.

Mitas NR. 1Tau reikia daryti daug pilvo preso pratimų. Priežastis dėl ko šita frazė yra mitas tai, kad galima išsisukti atliekant tik kelis pilvo preso pratimus ir vis vien pamatyti didelius rezultatus. Dažniausiai pilvo presui užtenka 15-25 minučių ( bet geriausia nepervargt ir užtrukti tik 15 minučių) ir vis vien pamatysite didelius rezultatus.

Mitas NR. 2. Pilvo preso pratimus reikia daryti kasdien. Netiesa. Pilvo presas neturi būti treniruojamas dažniau nei bet kuris kitas raumuo. Juk tu nedarai krutinės ir nugaros pratimų kasdien? Tuomet ir pilvo preso pratimų nereikia daryti kasdien, nes tai bus tik persitreniravimas. Tavo raumenims (net pilvo presui) reikia laiko atsistatymui ir augimui. Rekomenduojama pilvo presą treniruoti tris kartus į savaitę, po pagrindinių jėgos treniruočių.

Mitas NR. 3. Atsilenkimai yra geriausias pilvo preso pratimas. Priežastis dėl ko tai netiesa ta, kad yra daug kitų pratimų kurie gali atlikti šį darbą! Galima apsieiti su tokiom pilvo preso treniruotėm kuriose išvis nėra nei vieno atsilenkimo, viskas atliekama tiesiog stovint arba sėdint ant kilimėlio ir rezultatai vis vien būna nepakartojami!

Ankstesnis straipsnisCinkas geresniam raumenų augimui
Kitas straipsnisArnold Schwarzenegger treniruočių programa