Pratimai namie su kamuoliu krūtinei stiprinti

0

Krūtinė tikrai jautri moterų ir merginų vieta, dėl kurios jos dažnai kompleksuoja, tačiau sporto pagalba, galima pakoreguoti savo krūtinę.

Reguliariai atliekant krūtinės raumenų stiprinimo pratimų kompleksą, galima ne tik sustiprinti  raumenis, bet ir natūraliai padidinti pačią krūtinę. Geriausia pratimus atlikti po valgymo praėjus mažiausiai vieną valandą, atsistojus priešais veidrodį, kuris leis stebėti, ar viską darai teisingai. Prieš sportuojant pasirūpink, kad tavo apranga netrukdytų laisvai judėti.

 

Taigi, štai 6 pratimai, kurie padės tau turėti gražesnę krūtinę.

 

  • Paimk kamuolį ir ištiesk rankas (kartu su kamuoliu) priešais save, pečių lygmenyje. Paeiliui suk rankas tai į dešinę, tai į kairę pusę, tačiau stebėk, kad tavo pečių padėtis nesikeistų. Judėti turi tik rankos, o ne visas kūnas.

 

  • Atsistok tokioje pačioje padėtyje, tačiau šį kartą rankas kelk į viršų ir nuleisk žemyn. Jei pratimą atliks atmestinai, jokios realios naudos nesulauksi. Pratimo metu turi jausti, kaip įsitempia tavo krūtinės raumenys. Pakeldama kamuolį į viršų įkvėpinėk, o nuleisdama – iškvėpinėk orą.

 

  • Šį kartą pratimas bus atliekamas gulomis. Atsigulk ant nugaros, rankas ištiesk į viršų ir mėtyk bei gaudyk kamuolį. Nereikia mesti aukštai. Pakaks, kad kamuolys pakiltų kelioliką centimetrų. Svarbiausia, kad tau būtų patogu jį pagauti.

 

  • Vėlgi atsigulk ant nugaros, o kamuolį pasidėk sau už galvos, per ištiestų rankų atstumą. Ištiesk rankas, suimk kamuolį ir neskubėdama kelk jį į viršų, o po kelių sekundžių grįžk į pradinę padėtį.

 

  • Atsistok, suimk kamuolį iš šonų ir priglausk jį prie savo krūtinės. Tuomet rankomis bandyk spausti kamuolį iš abiejų šonų. Šis pratimas labai veikia raumenis, todėl nereikėtų jo daryti ilgiau nei minutę.

 

  •  Atsistok suglaudusi kojas ir pakelk kamuolį sau virš galvos, kad rankos būtų ištiestos. Tuomet stenkis rankas palenkti į vieną, paskui į kitą pusę, tačiau taip, kad visas tavo kūnas išliktų tiesus ir rankos nesusilenktų per alkūnes.
Ankstesnis straipsnisLiekninamoji joga
Kitas straipsnisSportas linksmai