Riebalų nusiurbimas – vis dar tabu ar jau šiuolaikiška?

0

Šiuolaikinis pasaulis sparčiai tobulėja, todėl su kiekvienais metais atsiranda vis naujų tendencijų. Šie metai priklauso natūraliam grožiui, todėl socialinėje erdvėje galima pastebėti, kaip daug yra kalbama apie tai, jog kiekvienas žmogus yra idealiausia savo versija. Tiesa, šis faktorius išties padeda pradėti į save žiūrėti iš žymiai geresnės perspektyvos, tačiau kartais atsiranda tas „bet“. Tam, kad jį įveikti gali padėti tam tikros procedūros, kurios suteikia 100 procentinį pasitikėjimą savomis jėgomis.

Kas yra riebalų nusiurbimas?

Paprasčiausiais žodžiais, riebalų nusiurbimas reiškia, kad tam tikras riebalų kiekis yra pašalinamas iš nepageidaujamos vietos bei perkeliamas į kitas kūno vietas. Svarbu atsiminti tai, kad riebalų nusiurbimas nėra tinkamas tiems, kurie nori drastiškų pokyčių – tai nėra joks nutukimo gydymas. Tai galima laikyti korekcija, kurią yra rekomenduojama atlikti norint pakeisti kūno reljefą, koreguoti ir suteikti linijas tam tikroms kūno vietoms. Grožio Akademijai galėsite patikėti visus savo slapčiausius norus, o šie bus kiek įmanoma greičiau – išpildyti!

Nuo kurių kūno vietų yra galimi riebalų nusiurbimai?

Dažniausiai pacientai kreipiasi dėl šonų, juosmens, šlaunų, nugaros zonų. Žinoma, pasitaiko ir išskirtinių vietų, kaip: žastai, vyrų krūtinės sritis ir pan. Norint įsivertinti, ar probleminėje vietoje užteks riebalų nusiurbti chirurginio būdų, galite atlikti vieną „tyrimą“: dviems pirštais suimkite odos klostę, o tuomet išmatuokite tiesų atstumą tarp pirštų bei padalinkite jį iš dviejų. Jeigu gaunate mažiau nei 1 centimetrą, tuomet riebalų siurbti nėra rekomenduojama. Žinoma, norint sužinoti tiksliai – pirmiausiai turite apsilankyti pas pilvo plastikos chirurgą.

Pačių riebalų nusiurbimas neturi viršyti 5 – 7 procentų kūno masės, tai reiškia, kad jeigu sveriate 60 kilogramų, tuomet galima nusiurbti tik apie 3 – 4 litrų riebalų (tikslius skaičius patikslina jūsų asmeninis chirurgas).

Pasitaiko atvejų, kad yra siūloma atlikti ne riebalų nusiurbimą, o kitą, gana panašią procedūrą – pilvo plastiką. Daugiau čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/pilvo-plastika/ suteiks nepriekaištingą kokybę kartu su jai atitinkančia kaina!

Ar nusiurbti riebalai gali „ataugti“?

Reikėtų žinoti tokį faktą, kad riebalų ląstelės neturi savybės daugintis. Suaugusio žmogaus kūne jos jau yra kuo puikiausiai susiformavusios, tik laikui bėgant ir kintant riebalinės kūno masės dydžiui- didėja arba mažėja. Riebalų nusiurbimo procedūros metu šios ląstelės yra išsiurbiamos iš probleminių vietų, o tose vietose jų pačių lieka tik itin maža dalis. Taigi, po riebalų nusiurbimo operacijos ir priaugus svoriui, gali matytis tik nežymus kūno silueto padidėjimas. Faktas, jeigu atsiradęs antsvoris yra itin žymus, tuomet tose vietose, kur organizmo riebalinių ląstelių kaupimasis buvo didžiausias, riebalinės ląstelės gali ataugti tose pačiose probleminėse vietose. Būtent dėl šio fakto, riebalų nusiurbimo procedūra yra rekomenduojama tiems, kurie geba išlaikyt stabilų svorį, taip užtikrinant geriausią operacijos rezultatą.

Ankstesnis straipsnisKaip užtikrinti didesnį fizinį aktyvumą?
Kitas straipsnisKokias sporto prekes galite įsigyti namams, kad vaikai būtų fiziškai aktyvesni?