10 geriausių kardio treniruočių moterims

0

Palaikyti gerą fizinę formą privalo kiekviena moteris, o tam tinka pačios įvairios sporto rūšys. Jei tu esi iš tų, kurios sportuoja ne dėl malonumo, o tik iš reikalo, tuomet siūlome tau pažvelgti į mūsų sudarytą 10 geriausių kardio pratimų sąrašą. Vadovaukis juo ir pasieksi maksimalius rezultatus.

1. Step aerobika.  Tai viena iš dažniausiai pasirenkamų sporto treniruočių moterų tarpe. Step aerobikos metu labiausiai treniruojamos kojos, šlaunys ir užpakaliukas, o per 30 intensyvios treniruotės minučių galima sudeginti maždaug 400 kalorijų.
2. Dviratis. Nesvarbu, ar važinėsi gryname ore, ar naudosies dviračio treniruokliu namuose, – tai vistiek bus idealus sportas. Priklausomai nuo apkrovos, per 30 minučių galima sudeginti nuo 250 iki 500 kalorijų.
3. Plaukimas. Tai netik nenuobodu, bet ir labai efektyvu, nes dirba praktiškai visi kūno raumenys. 30 minučių tokios smagios treniruotės ir 400 kalorijų lyg nebuvę.
4. Raketbolas (teniso kamuoliuko mušinėjimas į sieną). Nors Lietuvoje šis sportas nėra itin populiarus, moterims reikėtų į jį atkreipti dėmesį, nes per 30 minučių įdomaus žaidimo sudeginama 400 kalorijų.
5. Alpinizmas. Nebūtina keliauti į kalnus, kad būtų galima šiek tiek palaipioti. Didžiuosiose miestuose tikrai rasite vietų, kuriose galima išbandyti alpinizmo įgudžius ant dirbtinių uolų. Tokios treniruotės ne tik degina kalorijas (380 per 30 minučių) bet ir ugdo ištvermę bei jėgą.
6. Slidinėjimas (tiek lauke, tiek ant specialių treniruoklių). Slidinėjimas, kaip ir plaukimas, priverčia dirbti visus kūno raumenis, o per 30 minučių ne itin sunkios treniruotės, galima sudeginti 330 kalorijų.
7. Bėgimas. Šį sporto variantą renkasi nemaža dalis žmonių. Juk jis iš esmės nieko nekainuoja, o rezultatus duoda tiesiog puikius. 30 minučių ir 300 kalorijų jau nebėra.

8. Elipsinis treniruoklis. Tai ne tik puiki kardio treniruotė, bet ir geras būdas padidinti savo ištvermę. 30 minučių nepertraukiamos treniruotės padės sudeginti maždaug 300 kalorijų.
9. Irklavimas. Jei vasaras leidi prie ežero ir turi valtį – būtinai kiekvieną dieną bent pusvalanduką intensyviai pairkluok. Labai greitai pamatysi pirmus puikius rezultatus, o vos per 30 minučių sudeginsi 300 kalorijų.
10. Ėjimas. Toms, kurios sportui nenori išeikvoti daug jėgų, patariame paprasčiausiai pasivaikščioti. Tiesa, stebuklingų rezultatų nereikėtų tikėtis. Sparčiai žingsniuojant per 30 minučių galima sudeginti iki 180 kalorijų. Tad gal geriau rinktis kiek aktyvesnę veiklą, juk 30 minučių tikrai nėra tiek jau daug.

Ankstesnis straipsnis5 dienų ryškinimosi treniruočių programa
Kitas straipsnisKreatinas: Mitai ir Faktai