Kokius Multi vitaminus naudoti sportininkui?

6

Visiems sportuojantiems būtina vartoti vitaminus, nes sportuojant su prakaitu juos prarandame.  Vitaminai – tai bio logiškai aktyvūs organiniai junginiai, kurie būtini daugeliui žmogaus organizme vykstančių medžiagų apykaitos procesų. Žmogus vitaminų gauna su maistu, kai kuriuos vitaminus (B1, B12) sintetina žarnyno bakterijos, tačiau aktyviai treniruojantis jų poreikis išauga kelis kartus ir vitaminų, gaunamų iš maisto, nebe užtenka (atkreipkite dėmesį, kokį apdorotą maistą mes vartojame – jame vitaminų ypatingai mažai). Mineralai, kaip ir vitaminai, yra būtini žmogaus organizmui. Jų reikia organizme vykstančioms gyvybinėms reakcijoms – fermentų, vitaminų, hormonų, vandens apykaitai, nervų sistemos veiklai, kraujo ląstelių gamybai, širdies, raumenų darbui, nervų sistemos veiklai palaikyti. Kai organizme trūksta mineralinių medžiagų mažėja organizmo atsparumas infekcijoms. Taigi, vitaminai ir mineralai – tai pagrindas maisto papildų komplekte. Šiandien mes  bandysime pasirinkti kuriuos Multi vitaminus geriausia naudoti. Visi žemiau paminėti produktai yra tikrai geri, todėl vertėtų išbandyti visus ir rinktis sau labiausiai tinkančius.

 

Dymatize Super Multi

Kaina: 16.29 $

Kiekis: 120 tablečių.

Vartoti: po dvi tabletes.

Super Multi – tai galingas multi vitaminų ir mineralų kompleksas, sukurtas tiems, kam reikia daugiau nei multi vitaminų.

 

  Optimum Nutrition Opti-Men

Kaina: 28.03 $

Kiekis: 180 tablečių.

Vartoti: po tris tabletes.

Optimum Nutrition, atsižvelgdama į sportininkų poreikius, pateikė rinkai tikrai revoliucinę naujovę – universalų, didelės koncentracijos ir patogų vartoti maisto papildą, kuris atstoja tą daugybę tablečių, kurias, norint geresnio rezultato, reikėtų suvartoti. Taip atsirado OPTI-MEN, sugebantis suteikti „žvėrišką“ energiją ir greitą atsistatymą viso labo tik su 3 tabletėmis.

 


Controlled Labs Orange Triad

Kaina: ~150 Lt

Kiekis: 270 tablečių.

Vartoti: po tris tabletes du kartus dienoje.

Orange Triad pagamintas rimtiems sportininkams! Rimti atletai unikalūs tuo, kad jie stengiasi iš savo kūno išspausti maksimalų galingumą tiek paprastose, tiek kardio treniruotėse.

 

DARBAS

Ankstesnis straipsnis„Cikliškas” angliavandenių vartojimas ryškinantis
Kitas straipsnisStenkis – bet nepersistenk

6 KOMENTARAI

Komentarai nepriimami.