Mostai į šalis su hanteliais

1

Atsistokite šiek tiek išskėstomis kojomis. Nugara tiesi, rankos su svarmenimis laisvai nuleistos prie šonų.

Veiksmo atlikimas.

Kelkite svarmenis į šalis iki pečių lygio šiek tiek sulenkę rankas per alkūnes. Grįžkite į pradinę padėtį.

Šis pratimas apkrauna beveik vien vidurinius deltinius raumenis, kurie yra sudaryti iš kelių penatinių galvučių, sueinančių ant žastikaulio. Jos dalyvauja laikant gana didelį svorį ir leidžia tiksliai judinti rankas įvairiose ploštumose. Veiksminga šį raumenį treniruoti iš skirtingų padėčių (rankos prie šonų, už sėdmenų arba priešais šlaunis), kad viduriniai deltiniai raumenys būtų apkrauti visu pajėgumu.

Šis pratimas kartu lavina ir antdyglinį raumenį, kuris yra po deltiniu raumeniu, antdygliniam raumeniui skirtoje mentės duobėje, ir yra pritvirtintas prie didžiosios žastikaulio šiurkštumos. Kadangi kūno tipai yra įvairūs, turite rasti tinkamiausią apkrovos kampą, kuris atitiktų jūsų fizinės sandaros poreikius.

Galite labiau apkrauti trapecinio raumens viršutinę dalį – kelti rankas truputį aukščiau pečių lygio. Tačiau daugelis kultūristų vengia šito judesio ir didžiausią apkrovą teikia viduriniam deltiniam raumeniui.

Šio pratimo jokiu būdu negalima atlikti su dideliu svoriu. Kartojant judesį 10-25 kartus, sulaukiama geriausių rezultatų, jei keičiate apkrovos kampą, neleidžiate sau atsikvėpti ir treniruojatės tol, kol pajuntate deginimą raumenyse.

Hantelių-kėlimas-į-šalisHantelių-kėlimas-į-šalis-atlikimo-būdai

Hantelių-kėlimas-į-šalis-atlikimo-būdai

 

 

Ankstesnis straipsnisViso kūno treniruotės pradedantiesiems
Kitas straipsnisViso kūno treniruotės – pažengusiems

1 KOMENTARAS

Komentarai nepriimami.